parkkolay sevgililer günü

Sevgililer Gününde Nereye Gidilir?

Sevdiğin kişiyle sadece bir hediyeyi değil bir anıyı paylaşmak bizce en güzeli! Sevgililer Günü gerçekten özel olsun ama karar vermek de kolay olsun istiyorsan bu rehberimiz tam sana göre 😊

KADIKÖY

kadıköy otopark

Kadıköy

Moda Sahili

Moda demek denizden çok aşk kokan, yeşilden çok huzur olan bir güzellik demek. Özel bir günde, özel bir insanla, özel bir yerde olmak istersen Moda doğru bir seçim olabilir 😉

Kadife Sokak

Kadıköy’ün barlar sokağı olarak nitelendirebileceğimiz Kadife Sokak, hem mekanda bir şeyler içebileceğin hem de sokağın kendi ambiyansında kaybolabileceğin nadir yerlerden biri.

Dorock XL

“Müzik” ve “Sevgi” kavramları senin için bir şey ifade ediyorsa İstanbulluların en önemli eğlence mekanlarından olan Dorock XL, Sevgililer Gününü müzik ve eğlenceyle geçirmek isteyenlerin seçimi.

Tercihin Kadıköy olursa Eren Otoparkı, Dorock XL’a 5 dakikalık yürüme mesafesiyle tam sana göre 🅿

BEYOĞLU

taksim sevgililer günü

Beyoğlu

Galata Kulesi

İstanbul’un aşkı en bol semtlerinden olan Galata’nın bir hikayesi vardır. Rivayete göre Galata’ya kiminle çıkarsan onunla evlenirsin. Sevgililer Gününü İstanbul’un tarihi dokusuyla geçirmek istersen Galata tam sana göre.

Leb-i Derya

Türkçesi “Deniz Kenarı” anlamına gelen Leb-i Derya, İstanbul’u ayaklarının altına seriyor desek abartmış olmayız.

Jolly Joker

Gerek altyapı gerekse teknik donanımı ile Türkiye’nin sayılı performans sahnelerinden olan Jolly Joker, Sevgililer Gününde sanat dolu bir gün geçirmek isteyenlerin ortak adresi.

Kararın Beyoğlu ise, Galatasaray Lisesi’nin hemen yanında bulunan Erdem Otoparkıyla Beyoğlu’nun altını üstüne getirebilirsin. 👯‍♂️ 🅿

BEŞİKTAŞ

beşiktaş sevgililer günü otopark

Beşiktaş

Ortaköy

Boğaz’ın eşsiz manzarasını seyredip kumpir yerken İstanbul’u sonuna kadar hissedebileceğin bir semt olan Ortaköy risk almayanların tercihi.

Yıldız Parkı

287.000 m2 büyüklüğüyle İstanbul’un içinde bir başka İstanbul yaşamanı sağlayan Yıldız Parkı, sevdiceğinle biraz olsun nefes almak istersen, tam senlik.

IF Performance Hall

Bu özel günde ruhunu müzikle doyurmak isteyenlerin tercihi olan IF Performance Hall, eşsiz bir gece yaşamak istersen seni bekliyor.

Yolun Beşiktaş’a düşerse IF Performance Hall’e 1 dakikalık yürüme mesafesinde olan Nuri ParG, Beşiktaş’ın göbeğinde otopark sorununa çözüm oluyor. 🅿

 

Bu arada eğer Parkkolay nedir hala bilmiyorsan linke tıklayarak uygulamamızı telefonuna indirebilir, İstanbul’da en uygun fiyatlarla park etmeye hemen başlayabilirsin.

IOS: https://goo.gl/iwuxx5

Android: https://goo.gl/hdk7AW

0 Comments

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir