Parkkolay’la Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Parkkolay’la bugüne kadar hiç rezervasyon yapmadıysan ve nasıl yapılacağını bilmiyorsan bu yazımız senin için. Gideceğin otoparka rezervasyon yaparak %70’e kadar indirimli park etmek aşağıdaki 3 adım kadar basit!

 

Otoparkını Seç

Parkkolay’a üye olan ve olmayan otoparkları harita üzerinde konumlarıyla birlikte görebilirsin. Gideceğin bölgeyi Parkkolay’da arayarak sana en yakın ve en uygun otoparkı saniyeler içinde seçersin.

Geleceğin Saati Belirle

Otoparka gitmeden önce park yerini ayırabilmemiz için tahmini olarak saat kaçta otoparkta olacağını ve güvenlik için araç plakanı bize bildirmen gerekiyor.

Mobil Öde

Artık herşey tamam, son adım olarak kredi kartını tanımlayarak 1 saatlik otopark ücretini ödediğinde Parkklay’la otoparkta yerin hazır! Eğer 1 saatten daha fazla kalacak olursan kalan tutarı otoparktan çıkmadan önce Parkkolay’la tek bir tuşa basarak hızlıca ödeyebilirsin. Parkkolay kullandığında otoparka hiçbir nakit ücret ödemene gerek kalmaz. Bu arada aklına takılmasın diye söyleyelim, Parkkolay ödeme altyapısı İş Bankası-Asseco tarafından sağlanmakta olup hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerine erişmemiz mümkün değildir.

En Uygun Fiyata En Kolay Sen Park Et!  🅿🎊🎉

Peki otoparka gittiğinde ne olacak? Otoparktaki Parkkolay cihazına telefonundaki karekodu okuttuğunda otoparktaki yetkililer ve biz senin otoparka giriş yaptığını anlamış oluruz ve bundan sonrasında aracına gözümüz gibi bakarız. 😇

 

 

 

1 Comments
  1. Cüneyt 22/08/2017

    Sizler için gönüllü olarak hazırladığımız tanıtım yazısına http://www.hdteknohaber.com/parkkolay-ile-otopark-rezervasyonu-nasil-yapilir/ linkinden erişebilirsiniz. İnsan hayatını kolaylaştırdığınız bu uygulama için tebrik eder yayılarak devam etmenizi dilerim. Kolay gelsin.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir