en ucuz otopark

Parkkolay Otopark Paketleriyle Saati 7 Kuruşa Park Et!

En uygun fiyata en iyi otoparka park edebileceğin aylık otopark paketleri, Türkiye’de ilk kez Parkkolay mobil uygulaması ile hizmetinde.

İstanbul’un en merkezi noktalarındaki tüm Parkkolay otoparklarında, seçeceğin paket ile dilediğin zaman otoparklarda yerini ayırabilir ve park edebilirsin. Otoparklardan farklı abonelikler satın almak yerine aylık otopark paketleriyle tek bir abonelik yaparak tüm otoparklarımıza dilediğin kadar park edebilirsin. Nişantaşı’ndan Fatih’e Kadıköy’den Sabiha Gökçen Havalimanı’na kadar uzanan Parkkolay otoparklarının konumlarını incelemek istersen yazının sonundaki linke tıklayabilirsin.

İlk aya özel 50 TL’ye sınırsız otopark paketi:

Otoparkların efendisiyim diyenlere

Tüm Parkkolay otoparklarında geçerli

Aylık 50 TL’ye sınırsız kullanım hakkı

Saatlik olarak hesaplandığında saati 7 kuruşa denk gelmektedir.

 

İlk aya özel 50 TL’ye tüm Parkkolay otoparklarına sınırsız park etmek bu linke tıklayarak Parkkolay’a üye olabilir veya hesabına giriş yapabilirsin: https://app.parkkolay.com/giris


İlk aydan sonra ne olacak peki dediğini duyar gibiyiz. Sonraki aylarda da en indirimli fiyata senin park etmeni sağlayacak paketlerimiz ise şöyle:

Hem miniğim hem gezerim diyenlere

Tüm Parkkolay otoparklarında geçerli

Aylık 74 TL’ye 60 saat kullanım hakkı

Saatlik olarak hesaplandığında saati 1,2 TL’ye denk gelmektedir.

 

En ekonomik benim diyenlere

Tüm Parkkolay otoparklarında geçerli

Aylık 124 TL’ye 110 saat kullanım hakkı

Saatlik olarak hesaplandığında saati 1,1 TL’ye denk gelmektedir.

 

Otoparklar benden sorulur diyenlere

Tüm Parkkolay otoparklarında geçerli

Aylık 249 TL’ye 250 saat kullanım hakkı

Saatlik olarak hesaplandığında saati 1 TL’ye denk gelmektedir.

 


Otopark paketleri tüm Parkkolay otoparklarında geçerlidir. Paketi satın aldığınız tarihten itibaren 30 gün boyunca kullanım hakkına sahip olursunuz. Havale/Eft ödeme seçeneğiyle ödeme yapabilir ve paketiniz süresince hiçbir ek ücret ödemezsiniz. Paket satın alımları kısa bir süre için sadece parkkolay.com web sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Satın alınan paketten yararlanabilmek için Parkkolay mobil uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. 30 gün içinde kullanım hakkınızı doldurmanız durumunda, aynı ay içerisinde ikinci bir paket satın alamaz ancak otoparkları normal fiyat tarifesi üzerinden kullanmaya devam edebilirsiniz. Kurumsal fatura kesilebilmektedir. Kampanya sadece Parkkolay otoparklarında geçerlidir.

İstanbul’daki tüm Parkkolay otoparklarının listesini ise linke tıklayarak inceleyebilirsin:

%50 İndirimli Parkkolay Otoparkları Nerede?

0 Comments

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir