Parkkolay Levent Otopark

Parkkolay Levent – Sanayi Mahallesi Otoparkları Nerede?

“Parkkolay otoparkları nerede?” serimizde bu hafta İstanbul’un en merkezi yerlerinden olan Levent ve Sanayi Mahallesi’ndeki Parkkolay otoparklarını tanıtıyoruz.

Levent

Levent’te boş otopark bulamamanın derdini hepimiz biliriz. Yetişilmesi gereken toplantılar, görüşülmesi gereken insanlar varsa bu dert katlanarak içinden çıkılmaz bir hal alır. İster çalışan ister sadece kafa dağıtmak isteyen biri olsun, birçok insanın uğrak noktası olan Levent, otopark sorununun pek fazla yaşandığı semtlerden biri. Parkkolay’ın Levent’te tam senlik bir otoparkı var 😊

Brothers Park

Birleşik Arap Emirlikleri Konsolosluğu’na 3 dakika (200 metre), Suudi Arabistan Konsolosluğu’na 5 dakika (350 metre), Büyükdere Caddesi’ne 8 dakika (650 metre) ve Sabancı Center’a 9 dakika (700 metre) yürüme mesafesindeki Brothers Park, Levent’te merkezi konumuyla seni bekliyor.

Beşiktaş Otopark

Brothers Park

Sanayi Mahallesi

Sanayi Mahallesi konum itibariyle iş merkezleri, ortak çalışma alanları ve Avm’lere olan yakınlığıyla ön plana çıkan kalabalık bir semttir. Bu kalabaklık semtin trafik ve otopark sorunu ise diğer pek çok semtte olduğu gibi büyük bir dert olarak karşımıza çıkmaktadır. Solis Otoparkı Sanayi Mahallesi’nin göbeğinde seni bekliyor.

Solis Otoparkı

Büyükdere Caddesi’ne 2 dakika (170 metre), Sanayi Mahallesi metro durağına 3 dakika (200 metre) Impact Hub İstanbul’a 6 dakika (500 metre) yürüme mesafesinde olan Solis Otoparkı, Sanayi Mahallesi’ne işi düşenlerin ortak çözümü 😇

Solis Otoparkı

 

Parkkolay otoparklarına en uygun fiyatlarla park etmek istiyorsan seni de mobil uygulamamıza bekliyoruz. 😇

IOS: https://goo.gl/iwuxx5

Android: https://goo.gl/hdk7AW

0 Comments

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir