Kadıköy’de Otopark Nasıl Bulunur?

Kadıköy’de keyifli bir gün geçirmek, Moda’nın güzelliğinde kaybolmak, Rıhtım’da huzur bulmak veya Kadıköy’deki çeşitli kültür, sanat, spor faaliyetlerine katılmak istiyorsun fakat aracın için park sorunu gözünü mü korkutuyor? Park etmek için kaybettiğin zamanın yanına bir de abartılı ücretlerin eklenmesi de hepimizin ortak sıkıntısı.

Neyse ki artık gözünün korkmasına gerek yok, Parkkolay ile yerin hazır! Parkkolay’ın mobil uygulamasını  kullanarak uygun fiyatlı otoparklarda yerini ayırabilirsin. Parkkolay’ı cep telefonuna indirmek için linke tıklayabilirsin: https://parkkolay.com/indir

Parkkolay’daki indirimli fiyat tarifelerinin sadece uygulama üzerinden işlem yaptığında geçerli olduğunu ve  otoparkların kendi fiyat tarifelerinin farklı olduğunu unutma! 🙂

Parkkolay ile ulaşabileceğim Kadıköy otoparkları nerede dersen, aşağıda senin için anlattık.

Eren Otoparkı – Kadıköy Boğa

Parkkolay Eren Otoparkı, Boğa’ya 3 dk yürüme mesafesi, Süreyya Operası’na 4 dk yürüme mesafesi ve Şükrü Saraçoğlu Stadı’na 7 dk yürüme mesafesi uzaklıkta bulunmaktadır.

Bilir Garajı – Kadıköy Rıhtım

Parkkolay Bilir Garajı, Haldun Taner Sahnesi’ne 5 dk, Havataş durağına 4 dk, otobüs duraklarına 3 dk ve sahilde bulunan PTT binasına 7 dk uzaklıktadır.

Durmuşoğlu Otoparkı – Moda

Parrkolay Durmuşoğlu Otoparkı’na aracını park ettikten sonra Moda İskelesi’ne 3 dk’da, Moda Sahile 5 dk’da, Moda Starbucks’a ise 1 dk’da ulaşım sağlayabilirsin.

Baran Otoparkı – Bağdat Caddesi

Bağdat Caddesi’ni alışveriş için tercih edenlerin vazgeçemediği Parkkolay Baran Otoparkı, Zara’ya 3 dk, Boyner’e 5 dk, H&M’e ise 7 dk uzaklıktadır. Sahile ise 8 dk yürüme mesafesindedir.

Parkkolay mobil uygulaması ile yazımızda bulunan otoparklarda ve bunlarla birlikte diğer semtteki otoparklarımızda da özel otoparklardan çok daha uygun fiyatlarla yerinizi ayırabilirsiniz! 🙂  Aklına takılan her şey için dilediğin zaman “0850 432 72 75” numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsin.

0 Comments

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir